Розпочато краудфандинг для II Кінофестивалю “Бути добру!”

Є речі, які ти не можеш не робити. Впевнені, кожен колись відчував такі почуття та імпульси. Ти не можеш логічно це пояснити, просто знаєш, що ПОВИНЕН це робити. Щось з розряду, “якщо не ти, то хто?”.
Міжнародний Кінофестиваль щасливих сценаріїв майбутнього “Бути добру!” стоїть у ланцюжку взаємозалежних та взаємовипливаючих один з одного соціальних проектів ГО “Кедри України”. Вже місяць команда Кінофестивалю веде активну підготовку до його 2-го сезону. На міжнародному майданчику Filmfreway кількість заявок із фільмами від кінорежисерів із різних куточків планети наразі перевалила за першу сотню.
Вже готові яскраві афіші для розповсюдження. Оглядаємо, знайомимося та обираємо локацію, де цього року проводитимемо церемонію нагородження.
 
Готується велика Конференція у Києві на тему «Вплив образів на реальність» із запрошенням митців, журналістів, дослідників тематики. Саме цю тему ми активно розвиватимемо і оголошуватимемо цього сезону, для чого продумано свій план дій та заходів.
 
Війна та всі події у світі вчать жити тут і зараз. Саме ЖИТИ, цінувати кожну мить свого життя, на повну реалізовувати своє призначення, заради чого твоя душа взагалі обрала втілитись саме в цей час і опинитися саме в цьому місці. Для когось завтра може вже не настати. Закономірні землетруси, інші природні лиха, чергові пандемії, війни, революції – все результат людських думок, проектованих образів та дій. Команда організаторів Кінофестивалю «Бути добру!» є намір і велике бажання змінювати існуючий стан справ у сфері сучасного образотворіння, з якого потім складається реальність суспільства. Готові на це витрачати свій час, енергію і свій ресурс, у яких би ситуаціях не виявлялися зараз самі, тому що бачимо важливість всієї цієї теми та взаємозв’язок з усіма подіями, що відбуваються.
 
Будемо вдячні кожному, хто наш проект підтримає фінансово на краудфандинговому майданчику pomistya. club
 
Поделитесь этой статьей со своими друзьями в соц.сетях