Другому Кінофестивалю «Бути добру!» бути

 

Другий сезон Кінофестивалю «Бути добру!» мав відбутися влітку минулого року. Ми довго збирали себе докупи після 24 лютого. Раді повідомити, що команда нашого світанкового  Кінофестивалю вже розпочала активну підготовку до другого сезону і ми нарешті стартуємо, оновлені та ще більш рішучі та впевнені у правильно обраному векторі ☀️🎞. У червні відбудеться велике Свято, до якого вже готуємося і будемо так раді знову з усіма вами побачитися і обійнятися. Бути добру!

🎞☀️🎞☀️🎞☀️🎞☀️🎞☀️🎞☀️🎞☀️🎞☀️
Абсолютно все, що ми спостерігаємо у світі – результат і похідне чиїхось думок та образів. Кожен об’єкт матеріального і нематеріального світу, будь-яка подія мають свого творця. Є він у будь-якої книги, чашки, машини, іграшки. Свій Творець у мурахи, океану, Землі, нас із Вами на ній. Є творці фестивалів, фільмів, ігор, різноманітних свят. Є творці революцій, пандемій, різних злочинів та воєн.

У людей творчих професій особлива місія та відповідальність, про які не кожен із них, швидше за все, і знає. Письменники, художники, поети, співаки, сценаристи, режисери, актори створюють і несуть у світ образи. Образи, які потім впливають на людей, визначають моделі їх поведінки, звички, манери. Первинна думка, за нею слідує матеріалізація подуманного. Довгий час вважалося, що мистецтво відбиває реальність. Але воно її ще й формує. Яскравий приклад тому будь-яка реклама, «Страждання юного Вертера», що спричинила масові самогубства юнаків і дівчат. Фантастичні оповідання з минулого, військові екшени, фільми-апокаліпсиси 10-15-річної давнини вже стали нашою реальністю. А від майбутнього, представленого вже випущеними на екрани картинами, страшно приводити в світ дітей.

Кінофестиваль щасливих сценаріїв майбутнього «Бути добру!» закликає всіх свідомих творців із різних куточків земної кулі створювати життєствердні образи про щасливе майбутнє всієї нашої планети. Майбутньому (яке свого часу завжди стає теперішним):
☀️Де у всіх дітей Землі мирне блакитне небо.
☀️Де в кожній сім’ї панує любов, взаємоповага та достаток у всьому.
☀️Де вся Земля відновлена людьми від нанесених ран технократичного періоду людства і буяє рясними садами, відродженими лісами та чистими водоймами.

У якому світі ми хочемо жити? Залежить лише від наших думок, образів та дій. Надсилайте ваші фільми, музичні кліпи, анімаційни образи щасливого майбутнього та шляхів до нього в теперішньому. Чекаємо на ваші відео історії успішного вирішення існуючих проблем у суспільстві, які надихають☀️🎞.

Прийом фільмів на Кінофестиваль через міжнародну платформу FilmFreeway ТУТ

Телеграм-канал Кінофестивалю ТУТ

Поделитесь этой статьей со своими друзьями в соц.сетях