Как сохранить новогоднее деревце в горшочке до весны

Дорогие участники Парада Эко Дедов Морозов 23.12.2018 г! Кто на празднике получил кедрики, ёлочки в горшочках, но не взял инструкцию по их дальнейшему уходу🙂, дублируем сюда письмо Эко Деда Мороза🎅💚🤚:

“Дорогий друже!

Сьогодні я дарую тобі живий подарунок із побажанням, щоб ти ріс добрим, сміливим, розумним, люблячим все своє оточення людиною. Цей саджанець кедрика або ялиночки поки малюк, а зростає і живе він більше 300-500 років. Я бажаю тобі подружитися з ним, тоді він тобі буде кращим помічником у всьому. Найкраще для нього буде, якщо ти разом з батьками відразу посадиш його в землю в самому улюбленому місці. Маленькому кедрику потрібні поруч дерева-няньки, саджай їх поруч з ними, щоб вони захищали його від вітру і сонця. В ямку добре додати землю з-під сосен, їх сухі голочки. Землю навколо посадженого деревця потрібно буде добре вкрити хвойними голочками, листям. І змайструвати навколо нього невеликий парканчик, щоб його ніхто не затоптав.

Якщо земля зовсім промерзла і не копається, можна знайти для твого саджанця затишне місце, укрити горщик листям, хвойним опадом і залишити його там до весни. На вулиці йому буде взимку найкраще.

Якщо не вийде цього зробити, можна занести перезимувати його додому. Постав його на балкон, щоб йому було прохолодно, і він не прокинувся рости раніше, ніж передбачалося. Поливати його там треба не частіше, ніж раз на два тижні, зовсім небагато. Коли прийде весна і земля розмерзнеться, посади його з батьками в твоєму улюбленому місці: на дачі, в селі, біля будинку, в лісі.

Якщо саджанець простоїть в теплій кімнаті більше двох діб, він прокинеться і почне рости. У такому випадку його тут треба буде залишити вже до весни. Треба буде часто поливати, як кімнатну рослину, щоб земля його не пересихала. Висаджувати на вулицю його можна буде вже пізньою весною, коли пройдуть загрози всіх заморозків.

Пильнуй як росте твій кедрик або ялинонька, як розвивається. Якщо дощів буде мало, поливай частіше і продовжуй дружити з ним. Звичайно ж йому дуже сподобається, якщо ти будеш розмовляти з ним і гладити ніжно голки, ділитися своїми найпотаємнішими мріями. Твій друг буде допомагати тобі їм втілитися! Буду дуже радий, якщо ти будеш надсилати мені фотографії твого зростаючого дерева на мою адресу – ekodedmoroz@gmail.com. Якщо будуть якісь питання про нього, теж обов’язково пиши. Будь щасливий!

З добрими побажаннями, ЕКО ДІД МОРОЗ.
ГО «Кедри України» 🎅🌳🤚🌏💚

Поделитесь этой статьей со своими друзьями в соц.сетях