Пр нас

Громадська організація «Кедри України» зареєстрована у 2017 р. Основними цілями організації є збереження, примноження та відродження колишнього багатого біологічного розмаїття природи України, очищення та відновлення довкілля, відновлення фізичного та духовного здоров’я людей. Справжнє багатство людей, країни нерозривно пов’язане з багатством довкілля. Вивчаючи літописи, записки старовинних мандрівників, історичні документи, легенди та билини, відкриваються приголомшливі картини найбагатшої природи нашого краю: могутні ліси зі своїми щедрими дарами, безліч різноманітних тварин, птахів, чисті річки з питною водою та неймовірною кількістю  риби в них. Родюча земля, що давала по кілька врожаїв за сезон. На цій землі жили міцні, люблячі сім’ї, статні, здорові люди, силою та красою яких захоплювалися багато хто. Здоров’я, сила, почуття та стан людей також безпосередньо пов’язані зі станом середовища проживання. Відновлюючи колишнє багатство природи, відновлюємо себе і закладаємо щасливе, здорове, багате майбутнє нашим нащадкам.
Особливе місце у природі займає дерево кедр. «Де кедр — там і соболь, і ведмідь, і білка» говорили за старих часів. Колись він зростав і на території сучасної України. На сторінках нашого сайту ви дізнаєтеся про його історію, дивовижні властивості та програму, яку робить наша організація з відродження кедрів в Україні. З цією програмою взаємопов’язані інші наші зелені проєкти, спрямовані на реалізацію основних цілей організації. Про них ви також можете прочитати на сторінках сайту. Запрошуємо всіх охочих приєднуватись та реалізовувати їх у своїх регіонах. Будемо раді співпрацювати та допомагати у загальній справі відновлення навколишнього середовища.
Головною структурною складовою ланкою організації є кедровий розплідник.

Візія соціального розплідника “Кедри України” — кедр, як джерело духовного та матеріального багатства, повертається до свого природного ареалу: садів, лісів та міст України.

Місія соціального розплідника “Кедри України” – ми вирощуємо та популяризуємо кедри та інші рослини, організовуємо та проводимо соціальні екологічні заходи.

Тетяна Мадісон та В’ячеслав Прядка, співзасновники ГО «Кедри України»,
поселення родових помість Весела Слобідка

Поделитесь этой статьей со своими друзьями в соц.сетях