ПАНДЕМІЯМ СТРАХIВ КАПЕЦЬ! ХАЙ ЇМ ГРЕЦЬ!

 
Переможцем Міжнародного Конкурсу роликів “Як скінчаться епідемії та пандемії на Землі” стала музична відео-історія “ПАНДЕмамаМІЯ”. Вітаємо творців здорового, щасливого майбутнього!
І раді поділитися коментарями почесних членів жюри про всі створені світлі образи авторами:
 
🌷Ніколи не думала, що такі коротенькі, маленькі ролики можуть настільки захопити і змусити задуматись. Це така неоціненна праця! Хочеться кожному з учасників подякувати за те що ви є! За те що ви створюєте такі ролики, що стараєтеся змінити наш світ, докласти зусиль, щоб наше майбутнє було світлим, радісним без страхів, пандемій, вірусів, вакцин, масок… Мені хочеться вірити, що люди які дивитимуться ці ролики будуть теж брати участь у збереженні Землі і на наступний рік у цьому конкурсі буде більше ста роликів, більше ста учасників… Ну а може й ще більше, хто зна) І звичайно велика благодарність організаторам, за те що вони трудяться день і ніч, придумують конкурси і закликають людей до змін. Пора щось міняти! Я отримала масу емоцій!) І хоча зараз у світі не найкраща ситуація, мені здається, що ці ролики вже зробили цей світ кращим, чистішим, світлішим. Було дуже приємно взяти участь у ролі журі. Ну й ,звичайно, всім-всім вам натхнення, радості, Любові і багато нових світлих ідей. На Землі Бути Добру і Любові! Всього найкращого!
 
🌷Враження неймовірно чудові! Наскільки приємно, що є люди які не байдужі до теперішньої ситуації. Намагаються змінити світ на краще, приділяють свій час для того, щоб зняти ці ролики, після перегляду яких хочеться змінитись. Ці ролики вчать бути добрими, співчутливими небайдужими до природи, землі. Я думаю було б дуже добре, якби ці ролики показували у школах. Щоб діти змалку звикали берегти природу, розуміли суть Родових Помість. Люди, які придумали цей конкурс зробили дуже добру та світлу справи! Адже завдяки ньому багато людей мають змоги подивитись ці повчальні ролики. Велика подяка організаторам цього конкурсу та усім учасникам, які прийняли участь та склали чудові вірші, зняли відео і просто зробили світлу справу для людей та Землі!!! Ми дуже вам вдячні за вашу працю!!!
 
🌷Я радію, що люди створюють образи на дану тему! Розвивають свою думку та діляться з іншими людьми добром.
 
🌷Дуже дякую всім авторам, які прийняли участь у кінофестивалі та подарували цьому світу і всім нам нові світлі образи! Бути добру!
 
Подивитися всі ролики Конкурсу “Як закінчаться епідемії та пандемії на Землі” можно на ютуб-каналі Кінофестивалю “Бути добру!”тут
 
Поделитесь этой статьей со своими друзьями в соц.сетях