Підсумки I Кінофестивалю “Бути добру!”

На головному святі I Міжнародного Кінофестивалю щасливих сценаріїв майбутнього «Бути Добру!» 26 вересня у Києві показали найкращі фільми з усього світу про мир, любов, добро, відновлення природи та людянiсть.
 
Церемонія вручення нагород відбувалася в самому центрі Києва, в Українському Домі. До нас завітали почесні представники посольства Ірану: Хаді Заргарі – третій секретар і радник посла по культурі, та Рамін Гадеріан – кінопродюсер та засновник Іранського кінофестивалю в Україні. Мали за честь запросити на сцену Анну Акулевич – члена журі нашого кінофестивалю, менеджерку міжнародного проекту ЄвразіяДок в Україні, авторку навчальної програми Єдок для підлітків, авторку та кураторку проекту зі створення документального кіно “Голоси регіонів України”. Серед її робіт документальний фільм “Джамала.UA”.
 
Провели телемiст з почесним членом журі, лауреатом премії миру Гузі – В.М. Мегре. Серія книг “Дзвінкі кедри» Володимира Мегре видається мільйонними тиражами і переведена на більш, ніж 20 мов.З учасниками та гостями Свята посадили кедровий гай на Володимирській гірці. Провели масштабний ярмарок ексклюзивної органічної продукції від жителів родових помість України та іншої еко-продукції.
 
Серед більше ніж тисячі заявок з усього світу, у програму було відібрано 95 найкращих світанкових фільмів з 89 країн, 5-ти континентів. Серед них обрали переможців у 11 номінаціях.
 
Кінофестиваль “Бути добру!” має на меті максимально широко показати глядачам різних куточків земної кулі світанкові фільми своєї Програми, дозволені авторами до відкритих переглядів. Ми відкриті до співпраці з будь-якими кіно і TV майданчиками, кінотеатрами, організаторами на місцях. Готуємо програми світанкових фільмів під різну аудиторію глядачів (дитячу, для молоді, фільми з родових помість, для сімейного перегляду) українською, англійською та російською мовами.
 
З питань показів фільмів Кінофестивалю на ваших майданчиках, пишіть на пошту Кінофестивалю.
Багато фото, відео, добрих відгуків з події на сторінці Кінофестивалю у фейсбуці
Подивитися фільми Програми Кінофестивалю можна у відкритому доступі на Ютуб-каналі Кінофестивалю
Сайт Кінофестивалю –тут
 
 
 
 
 
 
 
Поделитесь этой статьей со своими друзьями в соц.сетях