Положення II Кінофестивалю «Бути добру!»

ПОЛОЖЕННЯ
ІІ Міжнародного Кінофестивалю щасливих сценаріїв майбутнього “Бути добру!”
(24-25 червня 2023 р.)

1. Про Кінофестиваль
Кінофестиваль “Бути добру!” покликаний стати платформою для створення та популяризації фільмів у контексті щасливого, здорового та мирного майбутнього для всього людства, а також показу світлих шляхів для вирішення існуючих на сьогодні проблем у суспільстві.
“Бути добру!” – це народний Кінофестиваль нового “світанкового кіно”.
Організатори Кінофестивалю – ГО “Кедри України” та мешканці родових помість України.

2. Цілі Кінофестивалю
2.1. Сприяти створенню та розповсюдженню значущих для всього людства фільмів, які несуть образи здорового, щасливого, мирного майбутнього всього людства, а також світлі шляхи вирішення існуючих на сьогоднішній день проблем у суспільстві.
2.2. Стати майданчиком для професійного спілкування кінематографістів та творців світлих образів – художників, поетів, композиторів, бардів для створення світанкових життєствердних фільмів.
2.3. Сприяти відновленню миру на планеті та вдосконаленню довкілля через яскраві, сильні кінообрази.
2.4. Зародження та популяризація нового “світанкового” кіномистецтва.
2.5. Виявлення та підтримка талантів.

3. Пріоритетні теми Кінофестивалю
– здоровий спосіб життя;
– відновлення миру на Землі;
– очищення планети та відновлення природних ресурсів;
– створення міцних люблячих сімей;
– “м’яке” народження дітей та усвідомлене зачаття;
– освіта з любов’ю та повагою до дітей;
– доброта та людяність вчинків;
– родові помістя;

4. Час та місце проведення
Фільми-учасники розміщуються та зберігаються на постійній основі у відкритому доступі на YouTube-каналі Кінофестивалю “Бути добру!” для широкого кола глядачів.
За запросом та домовленістю із режисером, фільм може бути показаний глядачам тільки на офлайн-показах Кінофестивалю.Про це режисер фільму повинен письмово повідомити організаторів Кінофестивалю.
Церемонія нагородження переможців та офлайн-покази 24-25 червня 2023 р. у м. Київ, Україна.

5. Правила та умови
5.1. Для участі в конкурсній Програмі приймаються такі категорії фільмів, що несуть образи мирного, здорового та щасливого майбутнього для всього людства та світлих рішень існуючих проблем у суспільстві:
-короткометражні;
-повнометражні;
-документальні;
-ігрові;
-анімаційні;
-музичні;
-дитячі (зроблені дітьми).
5.2. Прийом заявок на участь у Кінофестивалі здійснюється на спеціалізованому майданчику FilmFreeway ТУТ.
5.3. Щоб подати фільм, Ви повинні мати права на нього або мати відповідний дозвіл від правовласника.

6. Строки подання заявок
Крайній термін подання: 15 травня 2023 р.
Дата повідомлення: 20 травня 2023 р.

7. Вимоги до конкурсних робіт
7.1. Кодек (переважно) H.264, контейнер – MP4, MPEG, MOV. Роздільна здатність відео переважно 1920 × 1080 (Full HD), 1080p. Частота звуку від 16 kHz та вище.
7.2. Щодо дати виробництва обмежень немає.
7.3. У кожній роботі обов’язково мають бути титри: необхідно вказати прізвища та імена всіх учасників проекту (у тому числі і задіяних осіб), автора музики та дату виробництва.
7.4. Якщо фільм проходить селекцію Кінофестивалю, автор надсилає текст субтитрів на англ, укр. мовами, якщо їх не було на момент подання роботи

8. Етапи відбору фільмів
Селекційна комісія Кінофестивалю відбирає надіслані фільми та розміщує у відкритому доступі для глядачів те, що обрала, на YouTube-каналі Кінофестивалю.
На другому етапі Селекційна комісія Кінофестивалю відбирає фільми-півфіналісти, які будуть показані глядачам на церемонії нагородження.
Фіналістів у кожній номінації визначать самі глядачі в залі святкової церемонії онлайн-голосуванням.

9. Нагороди
Головною нагородою є цінна унікальна кришталева статуетка Кінофестивалю із запечатаними кедровими горішками могутнього 500-річного кедра.
Переможці отримують, також цінні призи від мешканців родових помість України з ярмарку Кінофестивалю.
Статуетки переможців та інші цінні призи з родових помість вручаються представникам фільмів-переможцям тільки на церемонії нагородження (поштою не відправляються).
Грошову винагороду за найсильніші образи, що надихають, отримують переможці народного фінансового голосування.

10. Народне фінансове голосування
Народне фінансове голосування за найсильніший образ, що надихає, відбувається в електронному Каталозі Кінофестивалю і починається з моменту розміщення в ньому першої відібраної роботи. 70% зібраних коштів за кожен фільм перераховується автору роботи за умови, що фільм збере суму від 100$, не враховуючи банківські комісії. При зборах менше 100 $ зібрані кошти спрямовуються до організаційного фонду Кінофестивалю

11. Авторське право
Надсилаючи свій фільм на Кінофестиваль, автор автоматично дає згоду на розміщення його роботи для відкритих онлайн-переглядів на YouTube-каналі Кінофестивалю “Бути добру”.
За запросом та домовленістю із автором, фільм може бути показаний глядачам тільки на офлайн-показах Кінофестивалю. Про це автор фільму повинен письмово повідомити організаторів Кінофестивалю при подачі своєї заявки.
Кінофестиваль має право використовувати матеріали, представлені учасниками, а також уривки з фільмів до 10% від загальної тривалості в рекламних цілях Кінофестивалю в мережі Інтернет.
Після закінчення Кінофестивалю роботи залишаються на ютуб-каналі Кінофестивалю для загальнодоступного перегляду та можуть бути задіяні у пост фестивальних офлайн показах Кінофестивалю.

12. Права використання
12.1. Учасник заявляє та гарантує, що він/вона є власником усіх прав на використання фільму, необхідних для подачі та використання фільму у контексті участі у Міжнародному Кінофестивалі щасливих сценаріїв майбутнього “Бути добру!”. Організатори Кінофестивалю залишають за собою право запитати від учасника відповідні докази цих прав та відхилити заявку у разі ненадання необхідних документів.
12.2. Учасник гарантує, що при використанні фільму в рамках цієї угоди жодних прав третіх осіб, у тому числі осіб, зображених у фільмі, не порушуються.
12.3. Подання заявки означає, що учасник погоджується з усіма запропонованими Правилами Міжнародного Кінофестивалю щасливих сценаріїв майбутнього “Бути добру!”.
Якщо ви маєте запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою happy.films.fest@gmail.com
Бути добру!

Телеграм-канал Кінофестивалю ТУТ

Поделитесь этой статьей со своими друзьями в соц.сетях

Залишити коментар