Розпочалась підготовка до ІІ Кінофестивалю «Бути добру!»

Любі друзі!
Раді вам повідомити, що вже розпочалася підготовка до другого Кінофестивалю «Бути добру!«, який цього року проходитиме 25 червня у м.Києві. На міжнародному майданчику filmfreeway за цим посиланням вже відкрито прийом нових світанкових фільмів, куди почали надходити нові заявки на сезон 2022 р. з усього світу Знайомтеся з оновленим Положенням Кінофестивалю та надсилайте ваші добрі роботи. Пароль до особливих номінацій на filmfreeway -«бути добру».
 
                                         ПОЛОЖЕННЯ
ІІ Міжнародного Кінофестивалю щасливих сценаріїв майбутнього «Бути добру!»
 
1. Про Кінофестиваль
Кінофестиваль «Бути добру!» покликаний стати платформою для створення та популяризації фільмів у контексті щасливого, здорового та мирного майбутнього для всіх, а також показу світлих шляхів та вирішення існуючих на сьогодні проблем у суспільстві.
«Бути добру!» — це народний Кінофестиваль нового “світанкового кіно”.
Організатори Кінофестивалю – ГО “Кедри України” та мешканці родових помість України.
2. Цілі Кінофестивалю
2.1. Сприяти створенню значущих для всього людства фільмів, які несуть образи здорового, щасливого, мирного майбутнього всім, а також світлі шляхи вирішення існуючих на сьогоднішній день проблем у суспільстві.
2.2. Стати майданчиком для професійного спілкування кінематографістів та творців світлих образів – художників, поетів, композиторів, бардів для створення світанкових життєствердних фільмів.
2.3. Сприяти відновленню миру на планеті та вдосконаленню спільного довкілля через яскраві, сильні кінообрази.
2.4. Зародження та популяризація нового “світанкового” кіномистецтва.
2.5. Виявлення та підтримка талантів.
3. Пріоритетні теми Кінофестивалю
— Здоровий спосіб життя;
— відновлення миру на Землі;
— очищення планети та відновлення природних ресурсів;
— створення міцних люблячих сімей;
— “м’яке” народження дітей та усвідомлене зачаття;
— освіта з любов’ю та повагою до дітей;
— доброта та людяність вчинків;
— родові поселення;
— екранізація книг В.Мегре.
4. Час та місце проведення
Фільми-учасники розміщуються та зберігаються на постійній основі у відкритому доступі на YouTube-каналі Кінофестивалю “Бути добру!” для всіх бажаючих глядачів.
Церемонія нагородження переможців 25 червня 2022 р. у м. Київ, Україна.
5. Правила та умови
5.1. Для участі в конкурсній Програмі приймаються такі категорії фільмів, що несуть образи мирного, здорового та щасливого майбутнього для всіх та світлих рішень існуючих проблем у суспільстві:
-короткометражні;
-повнометражні;
-документальні;
-ігрові;
-анімаційні;
-музичні;
-дитячі (зроблені дітьми).
5.2. Прийом заявок на участь у Кінофестивалі здійснюється на спеціалізованому майданчику FilmFreeway.
5.3. Щоб подати фільм, Ви повинні мати права на нього або мати відповідний дозвіл від правовласника.
6. Строки подання заявок
Крайній термін подання: 15 травня 2022 р.
Дата повідомлення: 20 травня 2022 р.
7. Вимоги до конкурсних робіт
7.1. Кодек (переважно) H.264, контейнер — MP4, MPEG, MOV. Роздільна здатність відео переважно 1920 × 1080 (Full HD), 1080p. Частота звуку від 16 kHz та вище.
7.2. Щодо дати виробництва обмежень немає.
7.3. У кожній роботі обов’язково мають бути титри: необхідно вказати прізвища та імена всіх учасників проекту (у тому числі і задіяних осіб), автора музики та дату виробництва.
7.4. Якщо фільм проходить селекцію Кінофестивалю, автор надсилає текст субтитрів на англ, укр. мовами, якщо їх не було на момент подання роботи
8. Журі
Кваліфіковане журі Кінофестивалю складається із визначних діячів культури та кіномистецтва. Список на 2022 рік формується.
9. Нагороди
Головною нагородою є цінна статуетка Кінофестивалю з кедровими горішками з глибин тайги.
Переможці отримують також цінні призи від мешканців родових помість України з ярмарку Кінофестивалю – органічну продукцію та вироби ручної роботи, виготовлені з Любов’ю.
Грошову винагороду за найсильніший образ, що надихає, отримують переможці народного фінансового голосування.
10. Народне фінансове голосування
Народне фінансове голосування за найсильніший образ, що надихає, відбувається в електронному Каталозі Кінофестивалю і починається з моменту розміщення в ньому першої відібраної роботи. 80% зібраних коштів за кожен фільм перераховується автору роботи за умови, що фільм збере суму від 100$, не враховуючи банківські комісії. При зборах менше 100 $ зібрані кошти спрямовуються до організаційного фонду Кінофестивалю
11. Авторське право
Надсилаючи свій фільм на Кінофестиваль, автор автоматично дає згоду на розміщення його роботи для відкритих онлайн-переглядів на YouTube-каналі кінофестивалю «Бути добру».
Кінофестиваль має право використовувати матеріали, представлені учасниками, а також уривки з фільмів до 10% від загальної тривалості в рекламних цілях Кінофестивалю в мережі Інтернет.
Після закінчення Кінофестивалю роботи залишаються на ютуб-каналі Кінофестивалю для загальнодоступного перегляду та можуть бути задіяні у пост фестивальних офлайн показах Кінофестивалю.
12. Права використання
12.1. Учасник заявляє та гарантує, що він/вона є власником усіх прав на використання фільму, необхідних для подачі та використання фільму у контексті участі у Міжнародному Кінофестивалі щасливих сценаріїв майбутнього “Бути добру!”. Організатори Кінофестивалю залишають за собою право запитати від учасника відповідні докази цих прав та відхилити заявку у разі ненадання необхідних документів.
12.2. Учасник гарантує, що при використанні фільму в рамках цієї угоди жодних прав третіх осіб, у тому числі осіб, зображених у фільмі, не порушуються.
12.3. Подання заявки означає, що учасник погоджується з усіма запропонованими Правилами Міжнародного Кінофестивалю щасливих сценаріїв майбутнього «Бути добру!».
Якщо ви маєте запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою info@happyfilms.com.ua
Поделитесь этой статьей со своими друзьями в соц.сетях
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Оставить комментарий