Время всем объединяться и сообща восстанавливать планету

Очень душевный и сильный по своей наполненности сюжет АллатРа ТВ про то, что нас всех объединяет!🌏🌳Пресс-конференция глобального проекта “Озеленение Украины”, который в силах объединить всё население страны и всей планеты в решении общих задач по совершенствованию среды обитания🌳🌎🍀🌳Гордимся, что такая инициатива идет именно с Украины💖. Поддерживаем проект лично и приглашаем присоединиться к нему всех активных, неравнодушных людей . Вместе мы огромная сила. Выходим 20 марта на Всеукраинскую посадку🌳💪🇺🇦Равно,как и в другие дни🤗

От всей Души благодарим съёмочную группу канала и журналистов за такую сердечную подачу 💖👏🎥
Счастливы, что имели честь быть в кругу таких сознательных, активных, думающих о здоровом будущем людей.

“На базі всесвітньо-економічного форуму в Давосі, в Києві відбулася прес-конференція лідерів українського бізнесу “CEO Club Ukraine”, яку відвідала знімальна команда АЛЛАТРА ТБ. Темою обговорення на конференції став старт всеукраїнського проекту «Озеленення України», мета якого — привернути увагу до відновлення екосистеми України і планети, а також об’єднання людей на основі дружби і духовно-моральних цінностей.

В інтерв’ю для АЛЛАТРА ТБ учасники заходу ділилися, наскільки важливо на сьогоднішній день об’єднуватися і діяти кожному на благо всіх людей, для створення щасливого суспільства. Це дуже важливо, щоб кожен сьогодні висловив свою думку в якому суспільстві він хоче жити. І таким чином на основі думок всіх людей з усього світу можливо буде сформувати і реалізувати ту модель суспільства, в якій всі люди будуть щасливі. Для реалізації цих цілей на платформі Міжнародного громадського руху «АЛЛАТРА» стартував новий проект «МАЙБУТНЄ ЗАРАЗ». Мета цього проекту якраз і полягає в тому, щоб люди вирішили разом, чи хочуть вони жити в благотворчому суспільстві і яким вони його бачать.
Велика подяка організаторам такого прекрасного заходу. Об’єднавшись, люди зможуть змінити вектор розвитку нашого суспільства зі споживчого на творчий!”

Поделитесь этой статьей со своими друзьями в соц.сетях