Зелене меценатство – внесок у здорове та щасливе майбутнє країни та всієї Землі

“Не так те багатство, як вірнеє братство” – ця народна мудрість знаходить явне відображення в реалізації наших зелених проєктів. Із допомогою та підтримкою рідних, друзів, зелених меценатів України втілюються наші соціальні програми. За що вам усім велика подяка!

Нижче перелік проєктів, які в 2023 році потребують фінансової підтримки у наступних завданнях:
1. “Відродження кедрів в Україні”. Закупівля саджанців кедрів у подарунок територіям дитячих навчальних закладів
2. “Кедри дітям України”. Закупівля саджанців кедрів для подарунку кожному охочому малюку в якості особистого родового дерева.
Оренда залу для проведення урочистої церемонії нагородження, виготовлення унікальних статуеток Кінофестивалю, оренда професійного відеопроектору.
4. Ukrcedars Production. Створення та поширення відеороликів, фільмів у контексті пробудження свідомості та світлих почуттів глядачів, удосконалення навколишнього середовища, ідей родових помість. Краундфандінговий збір за посиланням.
5. Оплата щорічного хостингу та технічної підтримки сайту.
Якщо ви вирішите вступити до лав зелених меценатів та друзів наших проєктів, підтримати їх можна переказом на картку Приватбанку 4149 6293 1609 9928 Мадісон Т.В. або Монобанк 4441 1144 2168 5999. У призначенні платежу вкажіть, будь ласка, назву проєкту, який ви бажаєте підтримати своїм вкладом. Отримані кошти підуть на виконання зазначених вище завдань. Наприкінці кожного року на сайті публікуємо звіти щодо наших проєктів та спільного вдосконалення навколишнього середовища.
Підсумки  2017 р.
Підсумки  2018 р.
Підсумки  2019 р
Підсумки  2020 р
Підсумки  2021 р
Благодаруємо та радіємо кожному вашому вкладу та підтримці наших зелених програм. Робимо разом здоровий, чистий та щасливий світ!
Поделитесь этой статьей со своими друзьями в соц.сетях